Стратегічна сесія молодіжних центрів

Молодіжні працівники з усієї України зустрілися для участі у Стратегічній сесії молодіжних центрів, що відбувається на Львівщині.

Протягом першого дня стратегічки учасники встигли познайомитися один з одним, дізнатися про роботу з молоддю в різних куточках країни та налагодити комунікацію для подальшої співпраці.

Також відбувся імпровізований ярмарок молодіжних центрів, під час якого представники МЦ змогли більше розповісти про свою діяльність, заходи, власні бачення та підходи у роботі з молодими людьми.

«Зараз все частіше порушується питання щодо ефективної молодіжної роботи: на рівні держави, громад, міст та сіл. Ми, як організація, що обʼєднує молодіжних центрів по всій країні, вирішили зібрати представників таких просторів разом та провести стратегічну сесію. Такий формат роботи надзвичайно важливий. Адже це можливість обмінятися досвідом, поділитися власними напрацюваннями, а також створити нетворкінг між центрами, забезпечити постійну та ефективну співпрацю», – ділиться голова Асоціації молодіжних центрів Дмитро Куриленко.

Слідкуйте за нашими сторінками у соціальних мережах, адже саме тут ми будемо висвітлювати інформацію про перебіг програми!

Хочеш приєднатися або допомогти?