Святкуємо без наслідків! #ІнсайтиАМЦУ

Свята - це особливий час радості, подарунків та смачної їжі. Проте, потрібно пам’ятати, що святкування можливе лише завдяки нашим захисникам та захисницям. Адже вони пожертвували своїми святами, аби ми могли провести цей час якнайкраще: в безпеці та затишку зі своїми родинами. Наше завдання - підтримувати та допомагати оборонцям.  А це можливо, якщо дбати про власне здоров’я. Як насолодитись святами без шкоди для організму, розповімо у рубриці і #ІнсайтиАМЦУ. Ми зібрали поради дієтологів, якими поділимось із вами! 

Пийте більше води. Перед початком свята випийте хоча б дві склянки води. Це допоможе заповнити об’єм шлунку і з’їсте менше, ніж хотілося. Не зловживайте висококалорійною їжею: торти, кондитерські вироби, бутерброди тощо.

 Корисні страви в меню! Найбільше навантаження на шлунок дають комплексні салати, в яких змішані буквально всі несумнісні продукти. Наприклад олів’є, яке містить білки, жири й вуглеводи, що накопичуються та негативно впливають на органи травлення.

 Більше овочевих салатів. У зимовий час достатньо пекінської капусти, томатів та зелені. Зробіть салат з цих інгредієнтів та заправте його не майонезом, а оливковою олією. Також дуже корисною є квашена капуста та салати з буряка.

 Дітям – корисні солодкі подарунки. Від мандарин, хурми, грейпфрутів діти не точно не відмовляться.  Крім цього, можна спробувати мармелад та зефір. Ці продукти менш калорійні та більш корисні, ніж, наприклад, шоколад.

 Вітаємо зі святами! Бережіть себе та свій шлунок. А також пам’ятайте завдяки кому святкові дні можливі! Підписуйтесь на АМЦУ аби бути в курсі молодіжної роботи в Україні! 

Хочеш приєднатися або допомогти?