Тернопільський обласний пластовий вишкільний центр

Активна, свідома та відповідальна молодь — незамінна основа сучасного громадянського суспільства. Її становленням активно займається Пластовий рух, зокрема, Тернопільський обласний пластовий вишкільний центр, про діяльність якого ми сьогодні розповімо. 


 Ключове завдання центру — патріотичне виховання дітей та юнацтва, розвиток їх потенціалу та лідерських навичок. Це відбувається за допомогою вишкільних таборів. На них молоді люди загартовують своє тіло, дух та розум, вивчають основи виживання, вдосконалюють знання тактичної медицини та історії.
Наприклад, на мандрівному велосипедному таборі «Ревор» учасники проїхали понад 500 км та відвідали замки, заповідник «Поле Берестецької битви» та різні міста країни. А в станичному таборі «Серце Лісу 2023» розкладали намети й будували споруди, а також послухали курс гутірок із самозахисту й першої домедичної допомоги та пройшли тренінг від ДСНС. 


 Але не таборами єдиними! Окрім них, центр успішно організовує освітні заходи. Зокрема, на Форумі відповідального лідерства та волонтерства молодь навчилась турбуватись про інших та не забувати про себе, дізналась як покращити здібності завдяки програмам та проєктам Європейського союзу та зрозуміла як долучитись до волонтерської діяльності в будь-якому куточку країни.
Тернопільський обласний пластовий вишкільний центр сприяє не лише фізичному й духовному розвитку молоді, а й цілеспрямовано формує навички сучасної особистості й свідомого громадянина та виховує майбутніх лідерів. Підписуйтесь на АМЦУ аби бути в курсі молодіжної роботи в Україні!
 

Хочеш приєднатися або допомогти?