Тренінг для менеджерів молодіжних центрів

Звершився тренінг для менеджерів молодіжних просторів у рамках проєкту «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні» 🥰

Протягом 12-16 лютого менеджери з різних куточків України зустрілися у Славському для спільної роботи. Разом вивчали види освіти, підходи та методи молодіжної роботи, мали онлайн-зустріч з молодіжними працівниками Швеції та представницею організації terre des hommes, які підтримали цей проєкт. Фінальною точкою тренінгу стало написання власних навчальних програм, які учасники реалізують у своїх молодіжних просторах.

📢 «Усі ці п'ять днів ми разом створили вільну та безпечну атмосферу щирості і довіри, в якій було дуже комфортно навчатися і спілкуватися! Прекрасні організаторки та тренерки змогли не тільки в достойних умовах прокачати нас інформаційно, надаючи конкретні інструменти для реалізації і вдосконалення наших проєктів, а й змогли перезавантажити наш психо-емоційний стан, наповнивши і надихнувши на продовження роботи з новими силами. Найбільше тішило, наскільки збігаються наші цінності, погляди та переконання в фундаментальних речах. Повертаюся додому з необхідними знаннями та інструментами для реалізації проєкту і з повною душею світла та любові», - розповідає Любов Заріцька, представниця Культурно-громадський центр ШELTER+ (м. Кривий Ріг).

Хоч тренінг і завершився, але проєкт триває! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Проєкт втілюється Національним українським молодіжним об'єднанням (НУМО) за фінансової підтримки Terre des hommes. Проєкт прагне об'єднати українські молодіжні центри та молодіжні організації, в досягненні наступної мети: підтримати молодих людей, на яких вплинула війна, в заповненні освітніх пробілів, визначенні майбутніх професійних шляхів та відновленні простору для автономності.

Хочеш приєднатися або допомогти?