Тренінг для освітніх консультантів МЦ

Добіг свого завершення тренінг для освітніх консультантів в рамках проєкту «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні» 🥰

Молодіжні працівники з різних куточків України провели 4 насичені дні у Пилипці. Протягом цього часу учасники покращили свої знання щодо написання навчальних програм, дізналися про рівні залучення молоді та методи збору відгуків від учасників заходів.

Фінальною точкою стали навчальні програми, які освітні консультанти будуть реалізовувати у своїх молодіжних просторах протягом наступного року.

📢 «Надзвичайно продуктивні та цікаві дні. Втішений, що наші програми узгоджені й уже незабаром почнеться їх реалізація. Неймовірно вдячний усім організаторам та учасникам за нові знання, ідеї та неформальне спілкування. І бажаю всім успіху у реалізації програм!», – ділиться Євген Шатілов, представник молодіжного простору МолоДіжка (м. Херсон).

Тепер молодіжні центри розпочинають етап впровадження навчальних програм та проведення освітніх заходів для молоді! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Проєкт втілюється Національним українським молодіжним об'єднанням (НУМО) за фінансової підтримки Terre des hommes. Проєкт прагне об'єднати українські молодіжні центри та молодіжні організації, в досягненні наступної мети: підтримати молодих людей, на яких вплинула війна, в заповненні освітніх пробілів, визначенні майбутніх професійних шляхів та відновленні простору для автономності.

Хочеш приєднатися або допомогти?