Тренінг для освітніх консультантів в рамках проєкту «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні»

Тренінг для освітніх консультантів в рамках проєкту «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні» стартував. Зокрема, учасниками стали представники молодіжних центрів та громадських організацій з різних куточків України 🥰

Протягом наступних 4 днів учасники будуть доопрацьовувати свої навчальні програми, які мають відповідати на освітні потреби молоді, а відразу після завершення тренінгу — освітні консультанти почнуть реалізацію програм.

Організатором тренінгу є Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО, до складу якого входить Асоціація молодіжних центрів України.

📢 «Останні роки структура молодіжних центрів виявили себе як надзвичайно дієва. І в умовах пандемії, і в часі війни вони не залишали своєї діяльності та продовжували роботу з молоддю. Цю роботу варто впроваджувати надалі й направляти у різні русла, наприклад, допомагати молодим людям заповнювати прогалини, які могли виникнути за роки онлайн-навчання та під час війни», – ділиться враженнями член Правління АМЦУ, куратор ХАБ [КОМОРА] Олексій Шаповалов.

Слідкуйте за нашими сторінками у соціальних мережах, адже саме тут ми будемо висвітлювати інформацію про перебіг програми!

Проєкт втілюється Національним українським молодіжним об'єднанням (НУМО) за фінансової підтримки Terre des hommes. Проєкт прагне об'єднати українські молодіжні центри та молодіжні організації, в досягненні наступної мети: підтримати молодих людей, на яких вплинула війна, в заповненні освітніх пробілів, визначенні майбутніх професійних шляхів та відновленні простору для автономності.

Хочеш приєднатися або допомогти?