Третій національний молодіжний форум НУМО

Делегація Асоціації молодіжних центрів долучилась до Третього національного молодіжного форуму Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО


Участь у зустрічі – це ще одна можливість обговорити питання щодо роботи та розвитку молодіжних центрів. Адже в громадському секторі важливо налагоджувати партнерські зв`язки та обмінюватися досвідом роботи.
На форумі провели Загальні збори, де обрали  Правління  та Наглядову раду НУМО на наступну каденцію.  Усі членські організації мали можливість познайомитись та дізнатись про діяльність один одного. Обговорили тему подальшого мережування осередків і їхню взаємодію в майбутньому.


Змістовна розмова з ветеранами та військовими  із громадського сектору змотивувала розвиватися та досягати поставлених цілей. Ми дякуємо кожному захиснику та захисниці за таку цінну в наш час можливість – зустрітися.
В нашої команди багато планів та натхнення працювати далі для розвитку молодіжної політики в Україні, тому залишайтеся на зв`язку, далі – ще більше новин!

Хочеш приєднатися або допомогти?