Центр розвитку дітей, молоді та вчителів "ГЕНЕРАЦІЯ UA МАРІУПОЛЬ"

Загальна
інформація

Центр розвитку дітей молоді та вчителів «Генерація UA Маріуполь» розташований у самому центрі Маріуполя, недалеко від зупинки ТЦ «Браво» по вул. Казанцева 27а. Для того щоб знайти нас, вам необхідно піднятись на 2 поверх і знайти аудиторію прикрашену великою табличкою «Генерація UA». Наші двері завжди відкриті для всіх, ми працюємо з 8:00 до 16:30, виняток лише п‘ятниця до 15:30, субота та неділя заходи не за розкладом, тому необхідно слідкувати за інформаційною сторінкою або телефонувати. Центр «Генерація UA Маріуполь» оснащений всім, що потрібно для підтримки та розвитку. У нас великий сучасний простір де можна поспілкуватися з однодумцями та набратися нових знань, прийняти участь у роботі креативної студії, фотостудії тощо. У вашому розпорядженні проектор з апаратурою для проведення різноманітних заходів, музичне обладнання, фото апаратура для роботи фотоклубу, швейне обладнання для роботи креативної студії та все необхідне для художньої творчості . В нашому центрі є зони для відпочинку з зручними яскравими пуфами, та вільний доступ до Wi-Fi.

Благодійні заходи, аукціони, круглі столи , тренінги, майстер-класи, клуб фото-відео-майстерності, креативна студія.

Наше бачення

Візія Центр розвитку дітей молоді та вчителів «Генерація UA Маріуполь»- це максимально відкрий простір для підтримки та всебічного розвитку молоді міста, в якому кожна молода людина має можливість розвинути свій талант, реалізувати власну ініціативу, що дає змогу молоді вдосконалюватись та бути кращою.

Наша мета

 

Головною метою діяльності Центру є сприяння:
👉 соціалізації та самореалізації молоді;
👉 інтелектуального розвитку молоді;
👉 реалізації творчого потенціалу;
👉зайнятості молоді у вільний час;
👉розвитку молодіжного підприємництва;
👉екосвідомості.

Принципи роботи

Серед наших принципів - відкритість, креативність, довіра, взаємодопомога, співпраця.

Додаткова інформація

 

Центр розвитку дітей молоді та вчителів «Генерація UA Маріуполь» відкрив свої двері для громадян міста 03 грудня 2019 в рамках проекту Генерація UA, що діє в рамках програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», та реалізовується за ініціативи Дитячого Фонду Німеччина Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland, Жовто-Блакитні Крила/Yellow-Blue Wings, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ), департаменту освіти Маріупольської міської ради, спільно з КЗ «Міський центр позашкільної роботи за місцем мешкання», ГО «Альянс Жінок Донеччини». За два роки існування Центр розвитку дітей молоді та вчителів «Генерація UA Маріуполь» стабільно працює з молоддю та вчителями та прийняв участь в якості учасника, модератора, організатора у визначних молодіжних проектах міст. Цільові аудиторії молодіжного центру молодь віком 10-18 років, небайдужі члени громади віком від 18 років, педагоги закладів позашкільної та загальної освіти міста.

Хочеш приєднатися або допомогти?