"Центр соціального розвитку та підтримки" Нижньовербізької ОТГ

Стельмащук Тетяна
директор
0662249725
socialncentr1@gmail.com
вул.Шевченка 24Б, с.Верхній Вербіж, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

Загальна
інформація

Центр соціального розвитку знаходиться в селі Верхній Вербіж обіч автошляху регіонального значення, яка проходить в напрямку від Коломийського до Косівського району. "Центр.." розташований в приміщенні клубу , що біля зупинки громадського транспорту с. Верхній Вербіж. Доступ для відвідувачів переважно з 15:00 до 19:00. На даний час приміщення соц. центру розділено на дві зони: робочу (офісні столи, ноутбуки та техніка для друку) та розважальну ( проекторне обладнання, настільні ігри, тощо) Приміщення використовується як вільний простір для живого спілкування молоді, прегляду фільмів, гри у настільні ігри, проведення інтерактивних гуртків)
 

Наше бачення

Візія " Центру соціального розвитку та підтримки" відображається у створенні різних коворкінгових груп, воркшоп-румів (кімнати для майстерень), зони релаксу (психологічного розвантаження).
 

Наша мета

Нашою місією є створення дієвого молодіжного простору сучасного зразка. Основним пріорітетом роботи центру є створення нових, цікавих саме для нашої громади, зон дозвілля, творчості та навчання.

Принципи роботи

Спільна робота, спільне бачення розвитку центру, відкритість, здоровий спосіб життя, довіра.

Хочеш приєднатися або допомогти?