У Запоріжжі відкриється Мультифункціональний центр для молоді!

 

24 травня на форумі MEET-UP презентували проект відкриття простору. Особливістю центру є поєднання проєктів для дітей різної вікової категорії - від 5 до 18 років. Це допоможе зміцнювати та поглиблювати соціальні звʼязки, а по-друге, підвищує привабливість простору для родин з дітьми різного віку

▫️На форум приєдналась команда АМЦУ. Члени Наглядової Ради Асоціації взяли участь у панельної дискусії. Олена Подобєд-Франківська брала участь в обговоренні теми “Молодіжне лідерство в євроінтеграції та відновленні України”, а Юрій Юзич “Молодіжні центри, як точка зростання для молоді”.

Зустріч стала ефективним майданчиком для діалогу та співпраці. Усі присутні подискутували щодо молодіжного лідерства в сучасному світі, залучення молоді до участі в громадському житті, послуги й програми центрів.

“Приємно, що молодіжна політика в регіоні та місті - під постійними обстрілами - поступово виходить на перший план. Давно про це мріялося, війна «допомогла»”, – поділився враженнями Юрій Юзич.

Відкриття молодіжних центрів – це чудова ініціатива, яка сприяє розвитку молоді та підтримці активної громадської участі, що важливо для майбутнього країни

Хочеш приєднатися або допомогти?