Україна відзначає День Європи!

Друзі, друзі, у нас серйозне свято! Сьогодні третя субота травня. А Ви знаєте, що це за день? А у нас є відповідь, і вона Вам сподобається. 

Україна відзначає День Європи!

А знаєте, з чого все почалося? Спочатку 5 травня Рада Європи проголосила цей день святом. А пізніше, 9 травня (не плутати з пабєдабєсієм Сталіна-Путіна) 1950 року міністр закордонних справ Франції Робер Шуман запропонував механізм створення в Європі єдиної наднаціональної спільноти.

Чесно кажучи, його метою було убезпечити ринки вугілля та сталі від контролю зі сторони Німеччини. Та прийняті тоді рішення увінчалися створенням Європейського Союзу. Проста мета - велике втілення.

Україна відзначає свій День Європи. Ми ще не встигли поєднати власні святкові дати з загальноєвропейськими. Але ми йдемо до цього!

Вітаємо всіх та пам’ятаймо, частиною якого дому ми є по праву. Адже саме українці віддавали свої життя за європейське майбутнє під час Революції Гідності. Саме українці сьогодні зі зброєю в руках боронять браму цивілізації. Саме ми одного сонячного дня станемо рівноправним членом Європейської Спільноти. Запевняємо!
 

Хочеш приєднатися або допомогти?