Вільні


vilnicentr@gmail.com
вул. Центральна, 90, с. Вільне, Волноваський р-н., Донецька обл., 85762

Загальна
інформація

Молодіжний центр "Вільні" знаходиться в центрі села в одній споруді з будинком культури, поштою, бібліотекою. Доступ для відвідувачів– з 14:00 до 22:00. Молодіжний центр включає в себе різноманітні локації: - Study Room - кімната для вивчення англійської мови та гуртка з декоративно-прикладного мистецтва; - Beauty Room - кімната для курсу "Макіяж для себе", індивідуальних консультацій з психологом, занять зі співу та декламації; - Велика конференц-зона для різноманітних тренінгів, семінарів, майстер-класів, переглядів фільмів, насільних ігор. Є відкритий Wi-Fi. Приміщення можна використовувати як репетиційну базу; - Спортивна зона для занять з фітнесу та настільного тенісу.

Перегляд кінофільмів з подальшим обговоренням, Вечори електронної музики, Заняття з англійської мови, Фітнес, Настільні ігри, Настільний теніс, Танці, Тренінги, Зустрічі молоді по написанню проєктів, Майстер-клас "Макіяж для себе", зустрічі творчої студії "Зв`язок", Співи, Декламація, Заняття з комп'ютерної грамотності.

Наше бачення

Молодіжний центр "Вільні" - це простір для цікавого дозвілля та розвитку молоді, спрямований на реалізацію талантів та соціалізацію людей з різними можливостями, вміннями та поглядами.

Наша мета

Мета Молодіжного центру "Вільні": створити сприятливі умови для саморозвитку, взаємодії та реалізації молоді Вільного.

Принципи роботи

Повага, Довіра, Турбота, Толерантность, Вiдкритість, Командність, Активність

Хочеш приєднатися або допомогти?