Вільний Простір "RePost"

Голова правління: Марина Кучеренко

+38(066)603-90-65

вул.Саратівська, 41 кв.1а м.Добропілля, Донецька область

Загальна
інформація

Діалогова платформа
Діалогова платформа в RePost – це місце та можливість для мешканців Добропільської ТГ, а також всієї України, розширити розуміння з приводу питань важливих, як для громади та країни, так і особисто для людини. Мета: сприяти порозумінню, переходу від біполярності до різноманітності, до світу, де рівно співіснують інтереси і потреби різних груп людей задля безпеки, стабільності і миру.
Подробиці ТУТ


Творчі майстер-класи
Творчий розвиток – частина діяльності вільного простору RePost. Щосуботи і щонеділі відвідувачі простору, незалежно від віку і статі, можуть обрати для себе цікаве заняття, навчитися новому чи вдосконалити ї вміння разом з майстринями Добропілля. Різноманітні техніки і майстер-класи, чекають на вас: плетіння з бісеру, виготовлення текстильних іграшок, створення прикрас з намистин, робота зі стрічками та папером, акварельний живопис та безліч можливостей і великий вибір творчих занять для кожного з вас! Слідкуйте за розкладом майстерні ТУТ


Театральна студія
Театр – неймовірний світ перевтілень, що захоплює кожного глядача, змушує переживати цілий спектр емоцій і дарує незабутні враження.Якщо ви мрієте спробувати себе у ролі головного актора та відчути овації на свою честь, пережити незабутні відчуття та навчитися контролювати свої емоції, втілювати творчі задуми та розвивати естетичний смак, здобути нові навички взаємодії з глядачем та опанувати майстерність публічного виступу, ваші мрії та бажання здійснилися. Завітайте до «Театральної студії» разом ми відкриємо нові горизонти.. Графік роботи узгоджується з усіма учасниками студії.


Молодіжна медіа тусовка
Медіа тусовка запрошує творчу молодь Добропілля приєднатися до світу журналістики. Ми навчаємось висловлювати свої думки, працювати перед камерою, опрацьовувати інформацію, створювати відео репортажі, брати інтерв’ю та вести блоги. Молодіжна медіа тусовка вже реалізовує свій творчий потенціал та інформує мешканців міста про життя та проблеми громади у своїх відео репортажах. Підписуйтесь на канал в Instagram та telegram і слідкуйте за новинами.


Групи емпатичної підтримки «Перлина»
Щастя – це коли тебе розуміють! Нерідко зі своїми сумнівами, розчаруваннями, проблемами ми залишаємось наодинці. Не тому що у нас немає друзів, рідних та близьких, скоріше, тому що наші переживання здаються не такими важливими, щоб говорити про це в голос. Зустрічі в групі емпатичної підтримки дають можливість поділитися тим, що тебе хвилює. У нас немає критики чи звинувачень, ми будемо раді познайомитись з тобою, випити чаю, поговорити про твої хвилювання, ми не даємо рекомендацій і порад, ми даруємо тобі свою підтримку. Модератор групи Тетяна Войтюк.


Кінопокази
Щоп’ятниці RePost наповнюється особливою атмосферою. На великому екрані з’являються улюблені кіногерої, відвідувачі можуть насолоджуватись переглядом, та обговорювати побачене. Кіно для показу обирають самі глядачі. Ми пропонуємо стрічки з відкритих колекцій, запускаємо голосування та анонси в соцмережах, відвідувачі вирішують що будуть дивитись, а ми вже запустили проектор і чекаємо на вас. Окрім ігрових, художніх фільмів ми пропонуємо нашим відвідувачам поринути у світ документального кіно, навчитись читати і досліджувати «знаки» залишені режисерами, говорити про побачене, бо документальне кіно – це мистецтво, що спонукає думати. Наші кіно-посиденьки надзвиЧАЙні та ціКАВІ, приносьте з собою смаколики та насолоджуйтесь переглядами та спілкуванням.


Клуб настільних ігор
У нашому клубі можна розраховувати на затишну атмосферу, смачний чай, wi-fi і, звісно, безліч настільних ігор. Клуб настільних ігор – це можливість зробити дозвілля мешканців міста більш якісним і корисним. Тут можна знаходити друзів, однодумців, неформально поспілкуватися та корисно провести час. Хибна думка, що гратися можна тільки дітям і підліткам. Ми чекаємо на всіх: на поважних службовців і галасливих підлітків, на гламурних дівчат і мовчазних чоловіків, на веселі компанії та новачків. Завітавши до нас, ви отримуєте море задоволення, як від гри, так і від живого спілкування і нових знайомств. Чекаємо з у RePost.


UrbanTalks
UrbanTalks – це тематичні зустрічі присвячені розвитку міста та спрямовані на згуртування спільнот навколо конкретних тем. UrbanTalks – дружній діалог на тему, як розвивати місто та будувати успішну країну. Просторове планування, розвиток інфраструктури, озеленення міст, створення громадських просторів – ці і багато інших питань хвилють мешканців міста. Ми пропонуємо зібратися разом та поспілкуватися, обговорити ідеї, обмінятися досвідом, розробити план та від розмов переходити до ДІЙ. З міни в нашому місті залежать від кожного мешканця. Координатор напрямку Володимир Орос.

Наше бачення

RePost – це вільний простір, який утримується за рахунок внесків небайдужих інвесторів

RePost – це простір, який збирає разом активних, креативних, ініціативних місцевих мешканців різного віку та роду діяльності для обговорення важливих перетворень в місті

RePost – це платформа для спілкування та подальшої взаємодії.

RePost – це територія ефективної комунікації та конструктивного діалогу, творчого розвитку та самореалізації особистості.

Наша мета

Візія (Ким ми хочемо бути?)

RePost – вільний простір креативних ідей, відкритого спілкування та активних дій.

Місія (Для чого ми існуємо, що ми робимо для кого і яким чином?)

Місія : об’єднувати зусилля і працювати на досягнення спільних цілей на основі взаємної довіри та доброчесності, створювати можливості для розвитку кожної особистості і громади в цілому.

Принципи роботи

Аполітичність: ми не проводимо політичних подій та не згадуємо своє членство в спільноті під час політичної діяльності. Політики можуть бути інвестор_ками спільноти, але не можуть використовувати цей статус в своїй агітації.

Секулярність: ми не проводимо релігійних подій та не згадуємо своє членство в спільноті під час релігійної діяльності. Члени/членкині релігійних спільнот можуть бути інвестор_ками спільноти, але не можуть використовувати цей статус в своїй агітації.

Локальність: цей проект працює на розвиток Добропільської ОТГ та людей що проживають в цій громаді. Рішення про переїзд простору в інші міста чи перенесення діяльності проекту в інші ОТГ не розглядається.

Емпатія і довіра: слухати і чути, поважати кожного, розуміти та підтримувати інших

Чесність і прозорість: повна прозорість мотивів, відкритість дій, чесний звіт про результати перед нашим партнерам, доброчинцям і мешканцями громади

Відданість і відповідальність: орієнтуємося на ціль та результат, тримаємо обіцянки, діємо командою, використовуючи знання й уміння кожного, поважаємо індивідуальну незалежність розділяємо колективну і взаємну відповідальність за результати спільної діяльності.

Безперервний розвиток: ми постійно навчаємося, обмінюємося досвідом та створюємо середовище зростання для кожного в команді.

Додаткова інформація

Як підтримати RePost?
Проєкт “RePost” створений та адмініструється громадською організацією “Твори Добропілля”. Усі фінансові операції, а також утримання простору на балансі на себе бере громадська організація, на що потрібна підтримка від небайдужих людей, що хочуть розвивати пост-шахтарські міста. Ми шукаємо людей, які б надали благодійні внески на загальну суму у 270 000 грн, які ГО “Твори Добропілля” інвестує в придбання та ремонт громадського простору у м. Добропілля. Ми також потребуємо щонайменше 10 000 грн/міс. на наповнення діяльністю свого громадського простору. Усі надлишкові кошти підуть на статутну діяльність ГО “Твори Добропілля”, а саме: на проведення подій та освітніх курсів у громадському просторі RePost. Раз на рік ми публікуємо звіти про кошти витрачені громадською організацією “Твори Добропілля”

Зробити добру справу дуже просто. Ви можете підтримати вільний простір одноразово чи оформити регулярний платіж, долучитися до спільноти інвесторів та приймати участь у операційному управлінні.

Кожен з вас може долучитися до подій простору, стати волонтером, надати професійну допомогу, вподобати RePost в соціальних мережах та написати нам відгук чи коментар

https://repost.org.ua/%d0%bf%d1%96%d0%b4%d1%82%d1%80%d0%b8%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b8/

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?