Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат"

Українська молодь - беззаперечно, талановита та активна. Але досконалості немає меж! Тому розвивати навички й розкривати потенціал молодих людей допомагають молодіжні центри. Сьогодні розповімо про один із них, Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат". Якому, до речі, нещодавно виповнилось 5 років! 

“Квадрат” – це креативний та сучасний простір для самовдосконалення молоді! Кожен захід, що проводиться в центрі, наповнений енергією, натхненням отримати нові навички та можливості.

У центрі молодь знаходить справжніх друзів та наставників у навчальному й професійному розвитку. Зокрема, діє клуб для підлітків Смарт-скейл. В якому відбуваються дебати, мовні ігри та тренінги самовпевненості. Учасники вчаться працювати в команді, розвивають лідерські якості, критичне та творче мислення через головоломки та інтерактивні вправи.

Важливо відзначити, що на базі молодіжного центру відкрилась перша на Вінниччині та друга в Україні лабораторія для креативної молоді! Це про місце, в якому сучасна освіта стає реальністю. Також тут представлені унікальні експонати, зокрема, міст Леонарда, «Рука робота» та 21 креативний набір з інструкціями для виконання різноманітних експериментів.

 Психологічні тренінги, заняття з 3D моделювання, клуб німецької мови та англійський розмовний клуб - це лише частинка можливостей, що надає центр. А також тут можна насолодитися кінопоказами, зіграти у мафію або розслабитися під час йоги. Це місце, де кожен знаходить щось захоплююче та цікаве для себе!

Завдяки Квадрату молодь регіону розкриває власний потенціал, набуває сучасних знань та навичок. А найголовніше - отримує позитивні емоції та натхнення для досягнення власних вершин! Вітаємо молодіжний центр із 5-ою річницею заснування та бажаємо невпинного розвитку, втілення цікавих та корисних для молодих людей ініціатив! 

Хочеш приєднатися або допомогти?