Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат"

Наша перевага у єдинстві та спільній меті – перемозі України🇺🇦

👉Саме задля втілення цієї заповітної мети український народ об'єднав усі свої сили та можливості, зокрема відбулося переформування молодіжних просторів у волонтерські штаби.

Сьогодні ми розповімо про Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат", на базі якого з першого дня війни був створений волонтерський штаб, що став одним із основних опорних пунктів Вінниччини. 💪

Волонтерський центр #вКвадраті зміг сумістити в своїй діяльності всі можливі напрямки за потребами, що виникають у військовий час. Зокрема:

🔹формування денних сухпайків для ЗСУ;

🔸комплектування військових аптечок;

🔹збір та організація доставки гуманітарної допомоги для цивільного населення у “гарячі точки”;

🔸робота з молоддю з числа внутрішньо переміщених осіб;

🔹підтримка переселенців речами першої необхідності;

🔸організація тренінгів з першої домедичної допомоги для волонтерів та всіх бажаючих;

🔹виготовлення маскувальних сіток цілою командою невтомних “павучків”;

🔸комунікація з регіональними, Всеукраїнськими та іноземними громадськими організаціями та фондами, щодо 🔹залучення необхідних ресурсів для військових та цивільного населення.

Зараз #вКвадраті став справжнім хабом на Вінниччині, що забезпечує міцний тил, не забуваючи про першопочатковий напрямок роботи – розвиток нашої молоді, майбутнього України. Адже молодим людям зараз як ніколи потрібна підтримка, спілкування та розуміння, що кожен робить свій вагомий вклад на шляху до перемоги.💙💛

📍Слідкуйте за соціальними мережами Вінницького обласного молодіжного центру "Квадрат", можливо саме там знайдете свій напрямок для роботи, якщо раптом до цього ще не визначилися, або вимушено тимчасово переїхали в інший регіон країни.

✔️Інстаграм: https://instagram.com/kvadrat.vn.ua?utm_medium=copy_link

✔️Фейсбук: https://www.facebook.com/kvadrat.vn.ua

Хочеш приєднатися або допомогти?