Всеукраїнський молодіжний центр

Золотаренко Віктор Олегович
заступник начальника відділу інформаційного забезпечення та представництва
+380968432273
viktor.zolotarenko.0706@gmail.com
вул. Еспланадна, 17, м. Київ, Київська область, 01001

Загальна
інформація

Всеукраїнський молодіжний центр знаходиться в центрі Києва біля зупинки метро "Палац спорту", у будівлі готелю "Aloft".

Сам центр – це важливий молодіжний інфраструктурний об'єкт на 2100 кв. метрів. У його стінах розміщенно коворкінг для громадських організацій, культурно-мистецький простір та навчальний центр.

У ВМЦ є необхідне матеріальне забезпечення для проведення заходів широкого загалу, зокрема і мультімедійна база (проєктори, екрани, акустична система).

Тут молодь, молодіжні працівники та громадські активісти можуть реалізовувати свої проєкти, створювати ініціативи та працювати над розвитком молоді в Україні.

Форуми, Фестивалі, Волонтерські проєкти, Арт-виставки, Творчі зустрічі, Тренінги, Лекції, Екологічні акції, Кіноперегляди.

Центр наповнюють події різних спрямувань, міжнародного, всеукраїнського та локального масштабів

ВМЦ є простором для внутрішніх й публічних зборів та заходів громадських організацій, ініціативних та волонтерських груп.

Наше бачення

Всеукраїнський молодіжний центр – перша установа з питань молоді в Україні. Ми мережуємо та координуємо всі заклади, що працюють з молоддю в Україні, щоб формувати єдину політику роботи, за якої молодь зможе розкривати свій потенціал.

Наша мета

Місія Всеукраїнського молодіжного центру – створювати такі умові в Україні, де кожна молода людина зможе бути самореалізованою.

Принципи роботи

Відкритісь, Підтримка, Інклюзивність, Командність, Співпраця, Партнерство.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?