Як працювати з волонтерами? #ІнсайтиАМЦУ

Життя в Україні під час війни непросте. Адже ми кожного дня отримуємо нові виклики, які можна здолати, лише об`єднавши ресурси.

За останній рік молодіжні простори змогли повернутися до профільної молодіжної роботи. Вдалося зменшити об`єми гуманітарної допомоги в центрах, адже тепер цим можуть займатися спеціалізовані фонди. Але від цього роботи не поменшало. Як і завжди необхідна допомога у організації заходів, роботі з молоддю, волонтерською підтримкою тощо.

Саме тут приходять на допомогу волонтери! Цей рух в Україні збільшується з кожним днем, адже волонтер – це не лише про допомогу захисникам. Також це про безкорисливу допомогу, яка принесе благо на розвиток суспільства, виховання молоді, покращення життя в країні та пришвидшення Перемоги.

Щоб мережа волонтерів у вашому просторі діяла — з ними потрібно вміти працювати. Саме для покращення цих навичок команда АМЦУ ще у 2021 році створила курс “Волонтерські команди: мрія чи реальність” для менеджерів волонтерів у МЦ.

Сьогодні у рубриці #ІнсайтиАМЦУ ділимося короткими порадами для координації волонтерів у ваших центрах, а сам курс запрошуємо пройти за посиланнямhttp://surl.li/gjiqo

Хочеш приєднатися або допомогти?