Як розпочати створення молодіжного центру без підтримки влади?

Привіт, друже! У нашій команді працює багато цікавих ініціативних людей. Вони готові поділитися з тобою своїми секретами та порадами у форматі нової рубрики #ЕкспертиАМЦУ 

Сьогодні на зв’язку член правління Асоціації молодіжних центрів України Владислав Мельнічук. Він має особистий досвід створення молодіжного центру “STRUM” у Дніпрі на базі коаліцій громадських організацій, що об’єдналися задля створення вільного молодіжного простору.

“Перш за все потрібно зрозуміти, чи підтримує ваш проект влада, - зазначає Владислав, - звернутися до органів місцевого самоврядування”. Якщо заручитися підтримкою не вийде, тепер все залежить тільки від вас самих. Необхідно створити ініціативну групу: залучити людей, які готові брати участь у створенні молодіжного центру.

Головне - це ідея  Ви чітко маєте розуміти, яким саме буде молодіжний центр, його формат та особливості. “У цьому вам допоможе сайт Асоціації молодіжних центрів України, або можете звернутися безпосередньо до Асоціації, -  радить Владислав, - ми з радістю проконсультуємо та дамо цінні настанови щодо створення центру”. 

“Важливо залучити до проекту стейкхолдерів - людей, які будуть працювати та розвивати проект, комунікувати із молоддю. Від них залежить успіх центру.” - дільться представник АМЦУ.

І це ще не все! У наступній частині ми поділимося ще кількома порадами про створення молодіжного центру. Не пропусти, буде цікаво! 


 

Хочеш приєднатися або допомогти?