«Як зловити волонтера на смартфон?»

А ми ще на крок ближче до створення молодіжного волонтерського застосунку для МЦ!

4 березня о 15:00 відбудеться онлайн-подія «Як зловити волонтера на смартфон?». На зустрічі ти дізнаєшся, як зможеш використовувати розроблений нами молодіжний волонтерський застосунок, коли саме він буде доступний. А також ми презентуємо онлайн-курс з волонтерського менеджменту.

Захід відбудеться у платформі Zoom, лінк на який ви можете отримати за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/xgXUkpuHbB67Re8aA

Організаторами заходу виступають: ГО «Мережа відповідальних» у партнерстві з Асоціацією молодіжних центрів.

Запрошуємо молодіжні центри, громадські організації, волонтерів та всіх зацікавлених.

Реалізація проєкту відбувається в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Швейцарії та Швеції.

Хочеш приєднатися або допомогти?