Тернівський міський молодіжний центр "InTern"

вул. Сергія Маркова, буд. 8, м. Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500

Анжелла Тутова
Директор КЗ "ТММЦ"
+380955121753
ycintern@ukr.net
 

Загальна
інформація

Комунальний заклад «Тернівський міський молодіжний центр», неофіційно "InTern" активно працює з червня місяця 2019 року та знаходиться на першому поверсі 3-х поверхового будинку колишнього закладу освіти. Загальна площа Молодіжного центру складає 147,15 кв. м – це конференційна зала, «Smart» кімната та арт-студія. Центр працює 7 днів на тиждень. Доступ для відвідувачів –  з 10:00 до 19:00 годин.

Місія молодіжного центру "InTern": доступна платформа для різнобічного розвитку особистості та змістового дозвілля. 

Працює за такими напрямками: 

1. Освітня платформа розвитку неформальної освіти 

2. Інтерактивна платформа 

3. Волонтерська платформа 

4. Платформа змістового дозвілля 

5. Платформа соціальних проектів 

6. Платформа національно-патріотичного виховання 

7. Екологічна платформа 

Центр обладнано сучасними технічними засобами та меблями з урахуванням запитів та потреб молоді міста: настільні ігри, 3D принтер і 3D-ручка, ноутбук, графічний планшет, ламінатор, фотоапарат, проєктор, екран, кондиціонер мобільний, кулер, фліпчарт, музичні інструменти (синтезатор, «Трикутник», барабан, електрогітара), музичний квітковий горщик, фон Chromakey для стримерів, набір блогера Puluz 4в1 для смартфонів, ігрова консоль Sony PlayStation 4, окуляри Sony VR, телевізор, акустичний персональний асистент, м'яка підлога (килимок-пазл), медичне обладнання (манекен-тренажер для серцево-легеневої реанімації), меблі (столи, стільці складні, безкаркасні «груші», модульна система COLOR), доступ до Wi-Fi.

Для заходів поза стінами Центру передбачено: мобільний екран, обладнання для туризму, генератор мильних бульбашок, батут та інше. Молодіжний центр «InTern» - це вільний багатофункціональний простір для соціальної активізації та всебічного розвитку молоді.

В Центрі на постійній основі діють: Волонтерство, Арт-терапія, Музична студія "Інтонація", Танцювальна студія, "Спортивні ігри та квести, Арт-студія "Твори без меж",  «Караоке клуб», Психологічні тренінги, «Клуб настільних ігор».

Проходять такі заходи, як: «Зимові розваги», Дні сім'ї «Родинне коло», Профорієнтація, Квартирники, Збори Молодіжної Ради, Збори волонтерів та відвідувачів молодіжного центру, Майстер-класи, «Крутезні гості», Тематичні «Кіноперегляди», Тімбілдінг з молоддю, Зустрічі, Вікторини, Тренінги, Акції та інше.

Молодіжний центр «InTern» - це місце де молодь має можливість безкоштовно, цікаво й змістовно проводити час, а також отримувати повний спектр підтримки для подальшої своєї реалізації в суспільстві.

Наша мета

Ми процюємо для молоді, заради молоді та разом змолоддю.

Принципи роботи

МЦ "INTERN" доступна платформа для різнобічного розвитку особистості та змістового дозвілля. Приходь! З нами цікаво, корисно, безпечно.

Хочеш приєднатися або допомогти?