YelizavetCity

Ольга Грищенко
0993754769
yelizavetcity@gmail.com
вул.Центральна,39д, село Єлизаветівка, Мар'їнський район, Донецька область, 85651

Загальна
інформація

Молодіжний центр "YelizavetCity" знаходиться у центрі села Єлизаветівка. По іншу сторону вулиці розташована школа, що робить центр більш доступним для підлітків. Завдяки зручному для відвідувачів режиму роботи, з 13.00 до 21.00 (а в суботу та неділю з 15.00 до 23.00), YelizavetCity є доступним для переважної частини молоді. Сам центр - приміщення у будівлі сільського клубу, яке минулого року було відремонтовано і оснащено для комфортного проведення часу молоддю. Тут можна як попрацювати, так і відпочити - є настільні ігри, аерохокей, більярд, настільний футбол та хокей, шахи. Також встановлено музичне обладнання та проектор з великим екраном, що дозволяє проводити заходи та дивитися фільми з якісним звуком. Крім того, є зона для робочих або дружніх зустрічей, де можна зібратися за круглим столом (до речі, стіл трансформується, за необхідності, у вісім окремих столів), а також, можна підключитися до Wi-Fi. Ми розвиваємо спортивний напрямок, тому обладнали тренажерну залу. Також створили дитячу ігрову кімнату, щоб молоді батьки могли брати з собою в центр своїх діточок.

Відпочинок (настільні ігри, кіноперегляди, інтелектуальні ігри для компаній, чаювання); спорт (тренажерна зала, групові фітнес-тренування та степ-аеробіка, спортивні танці для дітей); тематичні заходи до свят, вечірки, збори ініціативної групи села для вирішення важливих питань.

Наше бачення

"YelizavetCity" - простір для самореалізації, розвитку, та відпочинку єлизаветівців. Місце, де людина має змогу проявляти ініціативу, розвивати свої таланти, втілювати свої ідеї та мрії в життя, тим самим підвищуючи впевненість у собі.

Наша мета

Надати молоді можливість самореалізовуватись та розвиватись, пропагувати здоровий спосіб життя, виховати активну громадянську позицію.

Принципи роботи

Командність, чесність, довіра, відповідальнісь, взаємопідтримка, розвиток.

Хочеш приєднатися або допомогти?