Запорізький обласний центр молоді

Під час війни багато молодіжних центрів були окуповані або припинили свою діяльність через бойові дії. Особливо це торкнулося Запорізької області, де наразі функціонує лише один із них — Запорізький обласний центр молоді про який ми зараз розповімо.

Запорізький обласний центр молоді — це сучасний, інноваційний та інклюзивний центр, який є не лише незамінним місцем реалізації молодіжних ініціатив в місті та області, а й волонтерським гуманітарним штабом.

Свою діяльність центр активно спрямовує на всебічний розвиток молоді, неформальну освіту та розкриття потенціалу молодої людини. Лиш за останній час було проведено тренінги з медіаграмотності та домедичної допомоги, лекції з психології, SMM та сучасним технологіям, а також дні науки, на яких активна молодь у доступній та цікавій формі познайомилась з питаннями генетики, нейробіології та атомної енергетики. Знаходиться час і для якісного проведення дозвілля: відбуваються кінопокази, стендап концерти та мистецькі виставки, а популярну гру в мафію адаптували під запорізький варіант “Трамвай 24”. Також у центрі функціонує “Громадський центр для ВПО” - місце, де зібрані усі можливості для переміщених осіб: коворкінг, кар'єрний центр, галерея для заходів та навіть медіацентр, який служить майданчиком для спілкування із засобами масової інформації.

Запорізький обласний центр молоді є справжнім прикладом, що навіть в таких складних умовах можна успішно працювати на користь молодь, створювати для неї нові освітні можливості та формувати покоління розумних, свідомих й активних громадян.

Підписуйтесь на сторінку АМЦУ та розвивайте мережу молодіжних центрів. Спрямуймо свої зусилля на всесторонній розвиток молоді, її виховання, підтримку та освіту.

Хочеш приєднатися або допомогти?