Знайомство із Чернігівським молодіжним центром. Частина ІІ

Вітаємо! 

Минулого разу у рамках рубрики #ЗнайомствозМЦ ми розповіли вам про «Чернігівський обласний молодіжний центр»!  

Вони вже реалізували декілька крутих проєкти! 🔶 «Сучасна інклюзивна креативна студія для молоді «MICS 4U» 🔸 розроблений і втілений для «посилення голосу тих, хто потребує захисту своїх прав, інтересів та підтримки суспільства, тих, хто має бути нарешті почутим. Це вільний і безпечний простір, де молоді люди з інвалідністю і без, спільно спілкуються між собою, безкоштовно навчаються, реалізують свою творчість, а також здобувають навички, необхідні в сучасному суспільстві,» -  розповідає Ніна Гулак, начальник відділу молодіжної роботи. 

У рамках проєкту 🔶 «Соціальні стартапи для молоді» 🔶 працівники Молодіжного центру пройшли навчання, яке дало змогу в подальшому вже у якості тренерів та фасилітаторів провести дві «Школи молодого підприємця» для молоді Чернігівщини з теми соціального підприємництва. Як результат, на цих тренінгах були розроблені перші проєкти соціального бізнесу!

Розвиток національно-патріотичного виховання є вкрай важливим сьогодні. Уже другий рік поспіль молодіжний центр проводить національно-патріотичний форум 🔶 «Сіверська Брама» 🔶 Під час заходу учасники ділилися власним досвідом з проектного менеджменту, фандрайзингу, дизайну мислення, детально обговорили роль молодіжних центрів у розвитку волонтерства та національно-патріотичних рухів в Україні, різних форм організації!

Також центр провів фестиваль «KalyNOVI Week», який складався із декількох заходів різних сфер сучасної української культури; створили програму волонтерства «V support».

І це ще не весь перелік програм, проєктів, заходів, що реалізовував Чернігівський молодіжний центр! «Ми любимо та віримо в те що робимо!» - ділиться Ніна Гулак. 

Залишайтеся на зв‘язку! Наступного разу ми розкриємо таємницю про плани центру та розкажемо, як чернігівська може долучилися до цієї крутої команди! 


 

Хочеш приєднатися або допомогти?