Знайомство із Краматорським молодіжним центром. Частина ІІ

Вітаємо! 👋

Пам’ятаєте, ми вас познайомили із платформою ВІЛЬна ХАта? Сьогодні ми більше заглибимося у питання: “Чим же займається молодіжний центр у Краматорську?” 🤔

Вже 6 років молодіжна платформа підтримує ініціативи містян та проводить культурні та освітні події. Частина команди «Вільної Хати» створила Create Group, яка організовує андеграунд вечірки, рейви 🎶, підтримує і популяризує сучасне мистецтво Краматорська.

«Вільна Хата» активно розвиває ком’юніті волонтерів - залучає молодь до реалізації соціальних та культурних проєктів з метою поширення волонтерського руху в місті. 🙌

Платформа також може похвалитися партнерською роботою:

🔹«Вільна Хата» тісно співпрацює з громадськими організаціями в місті та за її межами, серед таких є ГО «Інша Освіта» (м.Київ), «Тепле місто» (м.Івано-Франківськ), платформа «Друзі» (м.Костянтинівка), Департаментом гуманітарної політики Краматорської міської ради, Донецькою обласною адміністрацією.

🔹 Понад 2 роки команда «Вільна Хата» переймала досвід та співпрацювала з Львівською Освітньою Фундацією, яка й була фактичним засновником центру.

Молоді та активні люди Краматорська, скоріш переходьте за посиланням та вступайте в ряди молодіжного центру «Вільна Хата»!

🔹https://www.facebook.com/vilha.ua

🔹https://instagram.com/vilnakhata?utm_medium=copy_link

Давайте створювати нову сучасну Україну разом 🙏

Хочеш приєднатися або допомогти?