Знайомство із Львівським МЦ. Частина ІІ

Привіт, друзі! 👋

Ми продовжуємо знайомство з Львівський обласний молодіжний центр. Простір реалізував чималу кількість освітніх та культурних проєктів в області - саме про них ми хочемо розказати вам у рубриці #ЗнайомствозМЦ 🔥

📍 «Молодіжні простори спільними зусиллями» - проєкт спрямований на підтримку та розвиток молодіжних просторів у області. Завдяки цьому розбудовується мережа молодіжних центрів та просторів Львівської області, які також сформувались у спільноту.

📍 Навчання волонтерів по програмі «ВГОРУ» - для тих, хто має бажання розвивати молодіжне середовище у Львівській області. Волонтери проходять курс навчання, організовують події під наставництвом одного з працівників МЦ.

📍 Школа молодіжного тренера «КРОК» - метою є підготовка молодіжних тренерів, які можуть по завершенню курсу проводити тренінги на різноманітні теми неформальної освіти. 👨‍🎓

📍 Англомовний табір «CASTLE Camp» - впродовж свого перебування у таборі учасники спілкуються виключно англійською мовою та знайомляться з американською культурою.

📍 Молодіжний табір «ЕКОБУМ» - молоді ініціативні люди навчались проєктного менеджменту та вчились бути екологічно свідомими. 🍀 Окрім тренінгів по екологічному стилю життя, молодь займалась прибиранням заповідних територій, сортуванням сміття.

📍 Форум можливостей #Не_формат - найбільший молодіжний форум для молоді Львівщини. Включає в себе 6 платформ: мотиваційну, навчальну, культурну, музичну, рактичну та громадське кафе.

І це ще не весь перелік проєктів, які організовував Львівський обласний молодіжний центр! ✨ Якщо ти хочеш стати частиною їхньої команди - переходь на сторінку Центру за посиланням: https://www.facebook.com/lviv.youth.center/?ref=page_internal

Хочеш приєднатися або допомогти?