Знайомство із Запорізьким молодіжним центром. Частина ІІ

Привіт, друзі Нещодавно ми знайомили Вас з найбільшим в Україні молодіжним хабом - Запорізьким обласним центром молоді. І обіцяли, що розкажемо про крутезні проєкти, реалізовані колегами Ось деякі з них:

🔸 Zaporizhzhia public space - пілотний та абсолютно унікальний для Запоріжжя громадський центр / інкубатор для ідей, до створення якого широко залучені самі жителі. За підтримки USAID вдалося створити відкритий та доступний вільний простір - точку впливу на позитивні зміни в місті, яка має значний попит та користується успіхом, як публічний хаб. 


🔸 Youth open air platform - по суті, це мобільний молодіжний центр,  що надає змогу проводити активності різної форми будь-де, з особливим акцентом на розширення можливостей територіальних громад. За 6 місяців реалізації проведено понад 20 заходів, більше 10 ініціатив підтримано. Тепер проєкт підтримується Центром молоді і продовжує реалізацію крутих кейсів.

🔸 Фестиваль соціальних ініціатив “ШО!”  - демонстрація ініціатив громадського сектору для шляхом взаємодії з інтерактивними стендами, діалогом з представниками громадських організацій та перформансом. Окрім цього, проводилися виїзні заходи, де молоді допомагали усвідомити себе частиною своїх громад та навчити інструментів досягнення змін.

🔸 Zaporizhzhia volunteer HUB – це об’єднання громадських організацій, волонтерських рухів та волонтерів на базі Центру молоді задля розвитку волонтерства в регіоні та Україні. Центром створюється майданчик для швидкого та якісного росту волонтера та посилення партнерських громадських організацій шляхом допомоги їм у роботі із волонтерами.

🔸 ОГО - об'єднання громадських організацій Запоріжжя! Це - банда небайдужих до свого міста людей, які не бідкаються щодо “зради”, а вирішили об’єднатися та щось змінити у Запоріжжі.

🔸 Ярмарок вакансій “Digital Job”- платформа для спілкування з роботодавцями, ІТ-спеціалістами і тими, хто хоче долучитися до однієї із найперспективніших українських галузей. Тут - воркшопи, лекції від успішних ІТ-спеціалістів та багато іншого.

Звісно, це далеко не всі крутяки, які реалізував Запорізький обласний центр молоді! Та якщо хочете знати більше - не проблема: ми розкажемо, як долучитися, скомунікувати та спробувати робити щось з ними спільно. Скоро!


 

Хочеш приєднатися або допомогти?