Знайомство із Запорізьким молодіжним центром. Частина I

Привіт, друзі, настав час розширювати географію та знайомити вас з черговим крутим молодіжним центром. Тому модовжуємо нашу рубрику #ЗнайомствозМЦ. І сьогодні вирушаємо до Запорізького обласного центру молоді.

Понад 3000 м2 площі, громадський простір, два десятки привітних професіоналів для роботи з молоддю і понад 30 років досвіду. Бачили ще такі в Україні? Так, це - чи не найбільший молодіжний центр в державі. І він - у Запоріжжі.

“Наш Центр одночасно виконує функції міського, обласного і головного стейкхолдера молодіжної політики регіону: ми пишемо програми, проводимо фестивалі, розвиваємо волонтерство і загалом працюємо із різними молодіжними спільнотами, надаємо менторську та ресурсну підтримку молодіжним ініціативам, допомагаємо місцевому бізнесу. Загалом це близько 1000 проєктів на рік”, - цитуємо директорку закладу Інну Скороходову.

Всі бідкаються, що карантин поламав плани, чули таке? Запорізький обласний центр шукає переваги навіть під час обмежень. Інна Скороходова каже, що вихід з коронавірусної кризи влітку - вдалий привіддуже активно качати усі напрямки своєї роботи”. А ще - офлайн-пауза, це саме час для стратегічної роботи - написання цільової програми із розвитку молоді на наступні 5 років та адвокації програми розвитку молодіжної інфраструктури регіону. Ну й, звісно, для структурної реформи установи: “Ми активно відходимо від формату івент-агенства і все більше стаємо ресурсним центром та інституцією, що інформує, залучає та розвиває молодь”, - зазначає директора.

А у нас для вас ще не все - наступного разу ми розкажемо про проєкти, якими пишається Запорізький обласний центр молоді. Бо вони круті, великі, та їх багато.

Слідкуйте за АМЦУ, обмінюйтеся досвідом. Більше - вже скоро!


 

Хочеш приєднатися або допомогти?