Зустріч з експертами. Дослідження НУМО «Адаптовані до війни. Безпека, соціалізація і навчання в молодіжних центрах та організаціях».

Подолання проблем молоді під час війни — це не лише обов’язок молодіжної роботи, а й необхідність будувати майбутнє попри усі труднощі. Для цього варто розуміти чим вона живе, її бажання та потреби. Тому команда Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО провела дослідження «Адаптовані до війни. Безпека, соціалізація і навчання в молодіжних центрах та організаціях». Його завершальним етапом стало обговорення результатів разом з експертами, що мають унікальний досвід молодіжної роботи та можуть поділитися власними роздумами й коментарями.

Фахівці/чині у сфері молодіжної роботи та політики зібрались 20 жовтня аби поглянути на актуальні проблеми та надати власні відгуки та рекомендації. Експерти детально ознайомились із тим, як саме відбувалось дослідження, більше дізнались про його учасників, та з якими викликами вони стикаються у цей непростий період. Після презентації та її обговорення, через призму власного досвіду, поділились своєю думкою й практичними порадами. Також вдалось прийшли до спільних рішень, які в подальшому майбутньому здатні принести позитивні зміни у життя та розвиток нашої молоді.

“Хочу привітати усіх з тим, що це дослідження пройшло успішно! Воно надзвичайно потрібне та важливе як для молоді, так і для нас — людей, що працюють із нею. Ці висновки та результати цінні тим, що вказують на завдання, які ми повинні вирішити. А дискусія, яка сталася під час зустрічі, дає мотивацію та розуміння як покращувати життя молоді, враховуючи її актуальні бажання та запити” - поділився враженнями учасник заходу, Голова громадської організації “Слов'янський культурний центр "Задзеркалля" Олександр Кашлаков.

Дякуємо всім учасникам заходу за ваші відгуки, рекомендації та надзвичайно корисний обмін досвідом! Ми переконані, що висновки, до яких ми дійшли спільно з вами, допоможуть подолати сучасні проблеми молоді, зробити її життя безпечнішим та кращим!

Дослідження проводиться в рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні” за фінансової підтримки terre des hommes.

Хочеш приєднатися або допомогти?