Молодіжний центр "СМАРТ" Дніпропетровської області

📍Працівники Молодіжного центру “Смарт” Слобожанської громади, що на Дніпропетровщині ще під час мирного життя змогли організувати роботу філій молодіжного центру у старостинських округах громади. Зараз же, коли вже 100 днів триває повномасштабне вторгнення російських окупаційних військ на територію України така розширена мережа центру допомогла якісно організувати волонтерську та гуманітарну роботу 💪 в громаді з перших днів війни.

💬 «У філіях «Смарту» в Партизанському, Олександрівці та Балівці плетуть маскувальні сітки та кікімори. Вже вдалося виготовити понад  160 сіток різних розмірів, які одразу передають на передові позиції через місцеву волонтерську спільноту. Зокрема, місцеві майстрині налагодили пошиття розгрузок та вже більше 20 шт. передали військовим. До волонтерства у Слобожанському та філіях активно залучається молодь 🙋‍♀️🙋‍♂️: вони допомагають з сортуванням гуманітарки, придбанням продуктів та ліків як для переселенців так і військових», — розповідає Марина Прахова, фахівчиня МЦ "Смарт"

Також фахівці Смарту організовують різноманітні заходи для молоді громади та молодих людей з ряду ВПО. Всі із задоволенням долучаються до плетення маскувальних сіток, а для дітей переселенців проводяться майстер-класи з малювання, декупажу, бісероплетіння та ін.

«Ми продовжуємо проводити заходи у молодіжному центрі, їхній фокус змістився на волонтерство та благодійність, але попри все за травень вдалося провести:

🔸 благодійний квартирник, де збирали кошти на ЗСУ, з виконанням україніських пісень та віршів;

🔹 тренінг з конфліктології;

🔸 брали участь у Всеукраїнській БУР толоці в Слобожанському;

🔹 проводили вечори настільних ігор для молоді;

🔸 запланували кінопоказ фільму «Носоріг» на початку червня», — додає Марина.

МЦ «Смарт» — це гарний приклад молодіжної роботи в громаді, коли до активностей залучені всі можливі простори старостинських округів 🔥. Це про спільну роботу задля прийшвидшення перемоги України. 🇺🇦

Хочеш приєднатися або допомогти?