Молодіжний центр "START" Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Загальна
інформація

Молодіжний центр "START" Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини знаходиться за адресою вул. Садова, 26 біля зупинки громадського транспорту "Педагогічний університет (новий корпус)", маршрут №№ 5, 6,11. Біля університету неподалік знаходяться парк "ім. Черняховського" та Національний дендрологічний парк «Софіївка». На даний момент центр працює в змішаній формі (онлайн та офлайн), відповідно за домовленістю. Доступ для відвідувачів - з 9.00 - 17.00 (можливо до 19.00 відповідно до запланованих заходів). Приміщення центру - аудиторія 121, однак при організації заходів використовується матеріально-технічна база університету (актовий зал, лабораторії, аудиторії, спортивний зал, спортивний майданчик, читальні зали, їдальна та ін.). У центрі є технічне обладнання, фото-зона, доступ до Wi-Fi, міні-бібліотека, настільні ігри та ін. До складу центру можуть входити здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники університету, громадські активісти, волонтери, ініціативна молодь міста, які виявили бажання бути його учасниками.

В молодіжному центрі відбуваються: кінолекторії, репетиції, чаювання, книгообмін, марафони, семінари, школи, тренінги, програми для всебічного та професійного розвитку, ігри, наукова діяльність та ін. Молодіжний центр - це місце для всебічного розвитку та самореалізації молоді.

Наше бачення

Одними з пріорітетних завдань діяльності Центру є створення умов для творчого розвитку особистості, інтелектуального самовдосконалення молоді; утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей у молоді; пропаганда та формування здорового способу життя; створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді; взаємодія з молодіжними громадськими організаціями; забезпечення розвитку міжнародного молодіжного співробітництва.

Наша мета

Основною метою діяльності центру є всебічний розвиток і самореалізація молоді в різних сферах суспільного життя, розкриття її потенціалу, захист інтересів та прав; сприяння соціальному становленню й розвитку, професійній орієнтації та організації змістовного дозвілля, підтримці талановитої молоді.

Принципи роботи

Довіра, Взаємопідтримка, Активність, Креативність, Ініціативність, Відкритість, Командність, Цілеспрямованість, Доброта.

Додаткова інформація

 

Напрями діяльності центру: Навчально-науковий – розвиток самоврядування через неформальну освіту; проведення форумів, наукових конференцій, ceмінарів-тpeнінгів, з’їздів, ділових зустрічей, дискусійних клубів щодо різних аспектів розвитку молодіжного руху; підготовка та перепідготовка молодіжних працівників шляхом організації лекторіїв, тренінгів, майстер-класів, розвиток молодіжного підприємництва; впровадження новітніх механізмів молодіжної політики Ради Європи через міжнародне партнерство, стажування, культурно-освітні обміни. Дозвіллєвий – організація та проведення культурно-масових заходів (концертів, спектаклів, презентацій, фестивалів, бенефісів, літературно-пісенних свят, театрально-концертних вечорів, творчих зустрічей, художніх звітів, змагань з інтелектyальних ігор, вистав, кoнкypcів, тypніpів, спортивно-розважальних, оздоровчих заходів, вечорів відпочинку, танцювальних вечорів, балів, дискотек тощо); забезпечення спортивного розвитку молоді; сприяння відродженню духовності, зміцненню моральних засад, організації змістовного дозвілля молоді. Інформаційно-консультаційний – надання правової, інформаційної, методичної та консультативної допомоги молоді; сприяння залученню молоді до участі в міжнародних молодіжних наукових, мистецьких, спортивних, інформаційно-просвітницьких заходах, формування потужного молодіжного медіа-ресурсу – інтерактивного прес-центру із медіа-коворкінгом; активна співпраця з громадськими та волонтерськими організаціями міста та розвиток волонтерського руху серед молоді. Проектний – підтримка проектів органів студентського самоврядування, підприємницьких ініціатив молоді, забезпечення зайнятості молоді у вільний час; сприяння розвитку молодіжних ініціатив у трудовій сфері, перепідготовки та підвищення кваліфікації молоді; активна взаємодія органів влади та молоді на місцевому рівні шляхом залучення до вироблення стратегій, розробки програм, заходів та проектів; організація та проведення кoнкypcів, проектів, програм молодіжних організацій, спрямованих на розв’язання проблем молоді. Профорієнтаційний – допомога молодим людям у визначенні з майбутнім фахом: профорієнтаційні тренінги, майстер-класи, екскурсії до компаній, знайомства з представниками різних професій. Менторський – підтримка та супровід цікавих молодіжних проектів, допомога з менеджментом, фандрайзинг, створенням бюджету, комунікація, пошук волонтерів та в інших напрямах.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?